Kapela TOUCH vydala po 40 letech novou píseň „Tomorrow Never Comes“

Rocková kapela TOUCH z New Yorku založená v roce 1978 vydá 30. dubna po více než 40 letech své první nové album „Tomorrow Never Comes“! Nyní přináší jeho titulní skladbu

TOUCH byla první kapelou, která hrála na zahajovacím festivalu Monsters Of Rock v Castle Donington v roce 1980, spolu s Rainbow, Scorpions, Judas Priest a Saxon. Živá verze jejich hitu „Don’t You Know What Love Is“ se objevila na kompilaci LP Monsters Of Rock, dokumentující vystoupení na festivalu.

První album Touch vyšlo v Atco Records a jejich první singly „Don’t You Know What Love Is“ a „When The Spirit Moves You“ se objevily na Billboard Hot 100. Jejich následné album bylo nahráno v roce 1982 a produkováno od Todda Rundgrena, záznam nikdy nevyšel a Touch se poté rozpadl.

Jejich singl „Don’t You Know What Love Is“ dosáhl čísla 69 na Billboard Hot 100. Jsou známí nezapomenutelnými a rozmanitými písněmi, hvězdným muzikantstvím, bujnými vokálními harmoniemi a dynamickým jevištním výkonem. Jejich debutové album je mnohými považováno za jedno z nejlepších melodických rockových alb všech dob.

Původní skupina se po téměř 40 letech reformovala a vytvořila nové album Tomorrow Never Comes, které je již dnes oslavováno jako jejich nejlepší dosavadní dílo.

Podívejte se na videoklip s titulní skladbou nového alba „Tomorrow Never Comes“. které vyjde 30. dubna.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X