TRAKTOR představil druhý singl z nového alba a připravuje velké turné!

Nové album, výroční koncert a největší turné v historii. To vše si pro své fanoušky připravila skupina TRAKTOR po skončeném dvouletém turné Monster Meeting

Po dvou letech skončilo turné Monster Meeting, které kapelu i fanoušky provedlo posledními dvěma lety navzdory všem nečekaným událostem. To byl také poslední tah na Šachoffnici, kterým se uzavřela nejúspěšnější etapa dosavadní koncertní cesty Traktoru.

Ale šach-matem nic nekončí, naopak! Traktor svoji hru hraje dál, pro své fanoušky přichystal nové v pořadí sedmé řadové album SEDMÁ STRANA KOSTKY jehož datum vydání je stanoveno na 1.11. 2021.

To ale není zdaleka vše, jedna z nejoblíbenějších kapel v České republice zve fanoušky na největší turné ve své historii!

Ke svému výročnímu koncertu (20 let) který se uskuteční 22.1.2020 na ostravském zimním stadionu Ostravar Aréna, přidává další halové a open air koncerty (19.2. České Budějovice, 26.2. Liberec, 4.3. Brno, 5.11. Pardubice, 11.3. Zlín, 18.3. Most,26.3. Praha, 6.5. Děčín, 7.5. Želeč u Tábora, 13.5. Plzeň, 27.5. Břeclav, 28.5. Rožnov pod Radhoštěm, 11.6. Loket nad Ohří,18.6. Olomouc, 24.6. Mladá Boleslav, 25.6. Jihlava) na které kapela přiveze nejen songy z nového alba a osvědčené hity, ale i poctivou a zároveň velkolepou rockovou show!

Jako ochutnávka nového alba byly představeny společně s videoklipy dva singly, píseň OMEZENEJ DRUH a song SEDMÁ STRANA KOSTKY.

Nové album si již nyní můžete předobjednat na eshop.traktor-rock.cz a to ve třech variantách

1) CD SEDMÁ STRANA KOSTKY
2) CD SEDMÁ STRANA KOSTKY + SPECIÁL ČASOPISU SPARK
3) CD SEDMÁ STRANA KOSTKY 2021+SPARK+TRIKO S MOTIVEM NOVÉHO ALBA

Vstupenky na výroční tour v prodeji na ticketstream.cz

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...