Severočeská kapela Trilobit-Rock vydala své již druhé EP „SYMBOL KRÁSY“

Severočeská kapela Trilobit-Rock jejíž historie sahá až do roku 2002 vydala své již druhé EP s názvem SYMBOL KRÁSY

Na albu které spatřilo světlo světa 6.11. 2020, se podílela osvědčená sestava kapely – Bohouš David -hudba, texty, kytary a doprovodný zpěv, frontman Michal Kuna – hlavní zpěv, Jeremiáš Todt – baskytara a Luboš Poupa na bicí.

EP „Symbol Krásy“ má od toho předchozího, zastřešující témata kterými jsou lidské vztahy a láska. Placka čítá celkem sedm skladeb, z toho pět novinek.

Na cédéčku se objevují dvě již známé pecky. Tou první, je nová radiová verze songu „Ještě to není tak zlý“, kterou se kapela rozhodla natočit a vydat jako připomínku v těchto těžkých časech. Druhou skladbou je „Nech mě bejt“, kterou už má kapela dlouhodobě zařazenou do svého live playlistu.

Nahrávání, mix a mastering probíhalo ve studiu Leo Holana (ex. Škwor) v Praze. Grafiku přebalu stvořil Lukáš Svoboda. Album EP Symbol Krásy bylo vydáno pod hlavičkou T-R Production and Agency.

Album je možné objednat přes web kapely, kde si jej můžete i poslechnout. Dále ho pak najdete na webu supraphonline.cz, Spotify a jiných platformách a na oficiálním YouTube kanálu Trilobit-Rock.

Více informací o kapele najdete na:
www.trilobit-rock.cz
www.facebook.com/TrilobitminusRock

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X