Ve Vizovicích budou k vidění Rudě zbarvení Vikingové TURISAS

Rudě zbarvení bojovníci s černými pruhy v obličeji přijedou zburcovat publikum Masters of Rock 2018!

Kapela Turisas vznikla roku 1997 ve finském městě Hämeenlinna a získala svůj název podle starověkého boha války. Debutové album Turisas vychází v roce 2004 a tato skupina se tak zařazuje do povědomí fanoušků jako energická a inovativní paganmetalová banda, která fanoušky přivádí do varu svými nahrávkami i živými vystoupeními.

Turisas se mohou chlubit stovkami vystoupení po celém světě včetně festivalů jako Wacken Open Air nebo Bloodstock Open Air a po boku například Cradle of Filth, Dragonforce nebo Moonspell. Jsou známí tím, že svá sóla většinou nehrají na kytaru, ale na elektrické housle. Typické jsou pro ně vikinské kostýmy a červeno-černě namalované obličeje.

Turisas mají na svém kontě celkem čtyři alba, z nichž poslední vyšlo v roce 2013 a je označováno za zatím nejdivočejší a plné originálního zvuku Turisas s příměsí power metalu, symfoniky i punku.

Směsice originálního folk viking a power metalu bude k vidění také příští rok ve Vizovicích. 

Permanentku na Masters of Rock zakoupíte stále za zaváděcí cenu 1600 Kč platnou pouze do konce roku nebo do vyprodání limitované edice exkluzivně jen na www.mastersofrock.cz nebo osobně v Masters of Rock Café ve Zlíně a U Bulhara 3, Praha 1!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...