Tuzemská scéna má nový hudební projekt Outlaws Union

Outlaws Union je projektem zpěvačky Viktorie Surmové (Surma) a zpěváka Jaromíra Bartoše (Rimortis). Jedná se o spojení českých rockových a metalových hudebníků

Projekt si klade za cíl podporovat spolupráci a vzájemnou podporu mezi muzikanty a zpěváky rockové/metalové tuzemské scény.

„V zahraničí jsou hudební spolupráce běžné, v české hudební scéně se takové příležitosti vyskytují méně často, zejména mimo mainstreamové žánry. Bohužel se často setkáváme s nevraživostí a nedostatkem podpory mezi hudebníky v Česku, což je veliká škoda“, komentují tvůrci projektu.

Outlaws Union představuje svojí prvotinu

V prvním singlu kterým je cover písně od skupiny Mötley Crüe s názvem „Kickstart my Heart“, se k Viktorii a Jaromírovi připojili zpěváci Ladislav Korbel který ještě donedávna působil v kapele Motorband a Jakub Moulis který před čtyřmi roky zaujal diváky v pěvecké soutěži The Voice Česko Slovenska a umístil se tehdy na druhém místě. Za bicí usedl Kamil Růžička z kapely Rimortis, kytar a produkce skladby se ujal hudebník a producent Dan Friml.

Outlaws Union se však nehodlá omezit pouze na jednu skladbu. Můžete se těšit na další písně, ve kterých se objeví tváře české hudební scény, a tím posílí spolupráci a jednotu v naší hudební komunitě.

Povedenou skladbu „Kickstart my Heart“ doplněnou o klip, která byla vybrána záměrně jako pocta kapele Mötley Crüe která 2.6. 2023 vystoupila v pražských Letňanech na PRAGUE ROCKS, si můžete poslechnout níže.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...