Hororoví MISTER MISER oznamují novou desku a posílají nové video!

Účastník MASTERS OF ROCK 2021 – MISTER MISERY ohlašují své nové album „A Brighter Side Of Death“ a představili píseň „Ballad Of The Headless Horseman“

Po vydání jejich oceněného debutového alba » Unalive « v roce 2019, moderní švédská hororová kapela MISTER MISERY, nezpomalila, a to ani navzdory skutečnosti, že globální pandemie rozdrtila jejich plány. Během karantény byli zaneprázdněni psaním nového dech beroucího materiálu a mezitím stále vydávali pro své fanoušky četné kompilace.

MISTER MISERY právě zahájili předobjednávky svého druhého alba » A Brighter Side Of Death « které má vyjít 23. dubna 2021 prostřednictvím  Arising Empire.

Skupina také vydala první singl z alba „nového Ballad Of The Headless Horseman“ v kombinaci s ohromujícím hudebním videem. Singl představuje milník pro kapelu a otevírá další kapitolu jejich hororového příběhu! Silnější, děsivější a rozmanitější než kdy dříve.

„Balada o bezhlavém jezdci pro mě byla absolutním vrcholem tvorby tohoto alba.“ Napsal jsem tuto píseň ve skvělé náladě a vrátilo mě to k prvnímu albu Unalive, kde se během jedné noci spojil každý riff, každá melodie a text. Ty se obvykle ukážou jako nejlepší písničky. “ –  Harley

A Brighter Side Of Death « bude k dispozici jako  CD omezený speciální barevný vinyl a  balíček zvláštních překvapení,  včetně  CD  a dalších vzácných předmětů, které budou odhaleny s blížícím se vydáním.

MISTER MISERY svou novou desku zčerstva představí na MASTERS OF ROCK 2021, v areálu likérky R. Jelínek ve VIZOVICÍCH, 8. – 11. 7. 2021! Nechť je jim festivalová stage lehká a ovace bouřlivé!
Festivalové vstupenky objednávejte zde: www.mastersofrock.cz/…/kon…/2021-MASTERS-OF-ROCK a v sítích Ticketportal, Ticketstream, Ticketmaster, Plzeňská Vstupenka, Metaltix či Festicket.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X