V pražské O2 areně vystoupí rocková kapela Nickelback

Kapela Nickelback oznámila evropské koncerty v rámci Get Rollin‘ World Tour 2024 a vystoupí v pražské O2 areně

Cenami ověnčená rocková kapela Nickelback v rámci Get Rollin‘ Tour 2024, na kterých představí své nejnovější, desáté studiové album Get Rollin‘. Na všech koncertech se k Nickelback připojí britská indie-rocková kapela Lottery Winners!

Nickelback byli v roce 2009 časopisem Billboard vyhlášeni „nejúspěšnější rockovou skupinou desetiletí“. Čtveřice ve složení Chad Kroeger, Ryan Peake, Mike Kroeger a Daniel Adair, která je celosvětově proslavená svými kariéru určujícími a oceňovanými hity „How You Remind Me“, „Photograph“, „Far Away“ a „Rockstar“ a dalšími, je jednou z komerčně nejúspěšnějších a nejvýznamnějších kapel posledních dvou desetiletí.

Jejich úspěch zahrnuje celosvětový prodej více než 50 milionů nosičů, což upevnilo jejich status jedné z nejprodávanějších skupin všech dob a druhé nejprodávanější zahraniční skupiny v USA v dekádě 2000, hned za Beatles. Jejich nepřehlédnutelný a neodolatelný hit „How You Remind Me“ byl vyhlášen Billboardem jako „Top Rock Song of the Decade“ a byl nejhranější písní v amerických rádiích.

Kromě všech těchto ocenění byli také vyhlášeni „Nejlepší rockovou skupinou desetiletí“ časopisu Billboard a získali devět nominací na cenu Grammy, tři American Music Awards, World Music Award, People’s Choice Award, dvanáct cen JUNO, sedm MuchMusic Video Awards a byli uvedeni na kanadský chodník slávy (2007) a do kanadské hudební síně slávy (2023).

Lottery Winners

Jejich páté studiové album Anxiety Replacement Therapy vyšlo 28. dubna 2023 a debutovalo na prvním místě britské oficiální albové hitparády. Bylo to páté nejprodávanější album prvního týdne roku, kterého se ve Velké Británii prodalo více kopií než U2 a Miley Cyrus.

Vstupenky v předprodeji zde: Get Rollin’ World Tour v O2 arena v 06.06.2024 na LiveNation. cz

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...