Vexed vydávají oficiální videoklip k písni „It’s not the end“

Britské alt-metalové trio Vexed vydalo oficiální videoklip ke skladbě „It’s not the end“ z alba Negative Energy z roku 2023

Po vydání svého nejbrutálnějšího, krutého a kritikou oceňovaného alba Negative Energy z roku 2023 se britská alt-metalová síla VEXED vrací s oficiálním videoklipem ke své nejprocítěnější skladbě „It’s not the end“. Tento titul je poctou zesnulému blízkému člověku a přiznává boje v procesu truchlení.

VEXED získali za Negative Energy neuvěřitelnou chválu od národního i mezinárodního tisku. Nejvyšší uznání zahrnují označení za jedno z nejlepších alb roku 2023 časopisem Metal Hammer UK, hymnu „Anti-Fetish“ odvysílanou na BBC Radio 1 Rock Show a SiriusXM Liquid Metal a skladbu „Trauma Euphoria“, která se točila na Kerrang! Radio’s Fresh Blood. Nenechte si ujít tyto vycházející hvězdy – podívejte se na nový videoklip k „It’s not the end“ níže!

Zpěvačka Megan Targett se podělila o následující:

Jak můžete žít dál, když vám zemře někdo, koho milujete? Proces truchlení nezná pojem času a smrt se stává jediným referenčním bodem pro orientaci v životě. „It’s not the end“ vzdává hold těm, které jsme hluboce milovali a ztratili, a zároveň uznává bolest a osamělost, které tyto krásné vzpomínky doprovázejí.

Negative Energy dosahuje vrcholného muzikantského umění a strhující, hluboké a odvážné lyriky. Namísto nuceného pozitivismu jako mnozí jejich vrstevníci vkládají tito tři členové z Hertfordshire do těchto 13 skladeb veškerou svou „negativní energii“ – a nabíjejí se tak na nelehký boj. Negative Energy se ukazuje jako ohromující, zničující hudební kanál – ventiluje bolestné břemeno kapely a vdechuje život jejich svěžímu přístupu, podanému s pomstou.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...