„Bring Me to Life“ od Evanescence má na YouTube 1 bilion zhlédnutí

Amy Lee: "Děkuji za všechnu lásku, všechny vzpomínky - nemám slov"

Evanescence dosáhla velkého kariérního milníku ve věku internetu. Videoklip k jejich hitu „Bring Me to Life“ z roku 2003 překonal na YouTube bilion zhlédnutí.

Gratulace je na místě, protože to je číslo, kterého dosáhne jen hrstka rockových a metalových kapel.

„Jsem velmi hrdá na to, že jsme dosáhli bilion zhlédnutí,“ napsala na Twitteru frontmanka Amy Lee. „Je to šílený. Děkujeme za všechnu lásku, všechny vzpomínky. Nemám slov. Na počest dosažení miliardy zhlédnutí velmi brzy nahrajeme verzi videa v kvalitě HD.“

Výbušná skladba byla druhým singlem z debutového alba skupiny Evanescence Fallen a singlem, který rychle vystřelil začínající skupinu na vrchol. Poté, co se umístila na vrcholu Billboard Alternative Songs a probojovala se do top 10 žebříčku Hot 100, získala také cenu za nejlepší hardrockový výkon na 46. předávání cen Grammy a dokonce si vysloužila nominaci za nejlepší rockovou píseň.

EVANESCENCE se připojuje k dalším hardrockovým a heavy metalovým umělcům, kteří se dostali do Billion Views Club: AC/DC („Thunderstruck“), METALLICA („Nothing Else Matters“), GUNS N‘ ROSES („Sweet Child O‘ Mine“ a „November Rain“), LINKIN PARK („Numb“) a QUEEN („Bohemian Rhapsody“)

Gratulujeme Evanescence k jejich počinu na YouTube. Přidejte se k celkovému počtu zhlédnutí a zůstaňte naladěni na obnovenou verzi HD.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X