Videoklip BON JOVI „Always“ překonal na YouTube 1 miliardu zhlédnutí

Videoklip skupiny Bon Jovi k jejich hitu „Always“ překonal na YouTube jednu miliardu zhlédnutí. Je to již potřetí, co kapela dosáhla tohoto milníku, předtím překonala hranici jedné miliardy zhlédnutí s písněmi „It’s My Life“ a „Livin‘ On A Prayer“

„Always“ byla nová píseň z alba největších hitů skupiny Bon Jovi z roku 1994 Cross Road. Singl strávil šest měsíců v Top 10 žebříčku Billboard Hot 100 a stal se nejprodávanějším singlem skupiny ve Spojených státech. Podívejte se na video níže:

Společnost Hulu zveřejnila oficiální trailer k připravovanému dokumentárnímu seriálu Thank You, Goodnight: The Bon Jovi Story. Podívejte se níže.

Thank You, Goodnight: The Bon Jovi Story je čtyřdílný dokumentární seriál, který popisuje velkolepou minulost a nejistou budoucnost jedné z nejznámějších kapel na světě a jejího frontmana Jona Bon Joviho. Čtyřicetiletá odysea rock and rollové idolatrie na pokraji propasti, kdy hrozí, že se vše zastaví kvůli zranění hlasivek.

Thank You, Goodnight: The Bon Jovi Story se ke kapele připojuje v únoru 2022 a sleduje jejich cestu v reálném čase s jejími záchvaty a začátky, kdy se pokoušejí zmapovat svou budoucnost. Jakkoli je příběh jedinečného talentu napínavý, je ještě vzácnější, aby legenda jako Jon Bon Jovi vpustila svět do svých nejzranitelnějších okamžiků, zatímco je stále prožívá.

40 let osobních videí, nevydaných raných demosnímků, originálních textů a nikdy předtím neviděných fotografií, které zachycují cestu z klubů Jersey Shore na největší pódia planety. Seriál znovu prožívá triumfy a neúspěchy, největší hity, největší zklamání a většinu veřejných třenic.

Dokumentární seriál bude mít premiéru 26. dubna na Hulu ve Spojených státech a později v tomto roce na Star+ v Latinské Americe a Disney+ ve zbytku světa.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...