Hard rocková DOGA uzavřela starý rok vtipným videoklipem

Česká hard rocková ikona Doga která na rockové scéně působí úspěšně už 33 let, představila silvestrovský klip

Do video snímku který čtveřice vedená frontmanem Izzim vypustila do světa na silvestra v deset hodin dopoledne, byla vybrána úvodní skladba z jedenáctého studiové alba Respekt, „Dobrej chlap“. Dle slov kapely na její facebookové stránce, chtěli silvestrovskou premiérou fanouškům zvednout náladu v dnešní nepříznivé době.

V humorném klipu pod taktovkou Davida Havleny a Jiřího Bláhy, se jedné z hlavních rolí ujal určitě všem dobře známý herec Pavel Kikinčuk, z jeho rukou také během natáčení převzala Doga zlatou desku za prodej alba „Hard Werk“ (2017). Herecky nezaostávali ani samotní rockeři.

Co se zlata týče, tak Hard Werk bude mít zřejmě brzy sourozence, alba „Respekt“ ze kterého skladba Dobrej chlap pochází a které Doga vydala na konci listopadu, se za pouhé 2 týdny podařilo vyprodat první náklad.

93%
VERDIKT

NAŠE HODNOCENÍ

Záměr kapely zvednou fanouškům náladu a pobavit je v dnešní velmi nepříznivé době, se vydařil. Pavel Kikinčuk a herecké vlohy nejen Izziho, dodaly klipu ten správný šmrnc.

  • KAMERA, STŘIH A REŽIE
  • HERECKÉ VÝKONY
  • NÁMĚT A SCÉNÁŘ
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...