Vikingové BROTHERS OF METAL live v listopadu v PRAZE!

Švédská metalová grupa vikingů BROTHERS OF METAL vyráží na podzim na turné! Live v listopadu v PRAZE! Vstupenky jsou v prodeji!

Švédská vikingská sebranka BROTHERS OF METAL, známá především svými hrdinskými hymnami a elektrizujícími živými vystoupeními, ohlásila své velké evropské Headline Tour!

BROTHERS OF METAL je zcela mimořádný a silný 8členný ansámbl, který vzal metalový svět útokem. Díky silné kombinaci severské mytologie, epických bitev a výrazného heavy metalového zvuku si udělali jméno jako jedna z nejpodmanivějších živých kapel na současné metalové scéně.

A tito aktivní seveřané neodpočívají, dobývají stále nová a nová metalová srdce, po celém světě a k nám, do ČR se velmi rádi vracejí! Na podzim pro vás chystají své velké headline tour, nazvané „Fimbulwintour 2024“ na kterém se zastaví 2.listopadu v PRAZE, v klubu Storm! A nebudou sami!

Doprovázet je bude skvělá Superhrdinská power-metalová banda z Grailham City GRAILKNIGHTS, která ohromuje divácky velmi poutavou divadelní show!
Společně slibují nezapomenutelnou show, která osloví metalové fanoušky všech generací! Buďte u toho! Prodej vstupenek právě odstartoval!

Vstupenky za super zaváděcí cenu, platnou do konce srpna, je objednávejte zde: Brothers of Metal | Praha | Masters of Rock nebo v síti Ticketportal.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.