Visions Of Atlantis oznamují nové album „Pirates II – Armada“

Piráti z VISIONS OF ATLANTIS se chystají vzít posluchače na své dosud nejtěžší symfonické dobrodružství se svým novým studiovým albem s názvem PIRATES II – ARMADA, které vyjde 5. července 2024 u Napalm Records.

Nový nástupce jejich předchozího alba Pirates (2022), který se umístil vysoko jako vlny na vrcholu Jolly Roger – posouvá vše, čeho bylo dosud dosaženo, na jinou úroveň. S druhou kapitolou pirátské ságy VISIONS OF ATLANTIS dokazují, že jsou více než připraveni nárokovat si korunu symfonického metalu.

Posádka soustředěná kolem pirátské královny Clémentine Delauney a statečného kapitána Michele Guaitoli dnes odhaluje svůj první singl a titulní skladbu „Armada“ spolu s oficiálním videoklipem, který posluchače vtáhne do vzrušujícího světa VISIONS OF ATLANTIS.

S touto skladbou kapela posouvá svůj metalový postoj dál než kdykoli předtím! Skladba okamžitě ukazuje, jak může být jezdit, bohatý a bouchat hymnu pirátské armády.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...