Vypsaná fiXa zve na svůj koncert v pražských Ledárnách Braník

Skupina Vypsaná fiXa oblékne své Kusy radosti do „živého“ outfitu. Během vystoupení 22. června 2022 v pražských Ledárnách Braník zaznějí nejen písně z aktuálního alba pozitivně přijatého kritikou i fanoušky, ale také prověřené hity.

Dvouhodinová koncertní show vyvrcholí křtem. Ihned poté bude následovat autogramiáda až do posledního zájemce o podpis či fotku.

„22.června v Ledárnách Braník vyvrcholí příběh naší nové desky Kusy radosti. Pro naše fanoušky alias fixí lid jsme si připravili speciální dvouhodinový koncert, během kterého se budeme pořádně věnovat čerstvým novinkám, které teď ve zkušebně intenzivně oblékáme do ,živého outfitu‘. Nebudou samozřejmě chybět prověřené hity a vrcholem všeho bude křest, kdy se pokusíme slepit všechny kusy radosti, které se v areálu budou nacházet. Tuto hmotu pak vyšle do vesmíru ten nejlepší startér, jehož identita bude odhalena až na místě. Moc se na to těšíme a je to pro nás jednoznačně koncert roku!“ říká frontman Márdi.

Album Kusy radosti vyšlo na CD a digitálních službách 9. května. Na webu skupiny www.vypsanafixa.cz je volně stažení za dobrovolný poplatek.
22. června právě v Ledárnách Braník budou mít svou koncertní premiéru nejen novinky z alba, ale budou zde poprvé ke koupi Kusy radosti i jako LP!

„Po koncertě dojde k neuvěřitelné věci! Celá naše kapela dorazí v areálu Ledáren na autogramiádu a podepíše každému všechno, včetně čerstvého vinylu. Budeme tam do vypsání všech fix!“ potvrzuje Márdi.

Vypsaná fiXa také poprvé zveřejňuje termíny podzimního turné k albu Kusy radosti.

Předprodej vstupenek zde: goout.net/cs/vypsana-fixa-kusy-radosti-tour

8. 10. Plzeň – KD Šeříkovka
14. 10. Olomouc – S klub
20. 10. Brno – Fléda
22. 10. Pardubice – ABC klub
28. 10. Ostrava – Barrák
25. 11. České Budějovice – Fabrika
26. 11. České Budějovice – Fabrika
22. 12. Praha – Palác Lucerna – velký sál

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X