GATE Crasher přenesli „VZPOMÍNKY“ do zbrusu nového videoklipu

Další, v pořadí třetí singl z aktuální desky “mrazení”, kterou GATE Crasher pokřtili na podzim loňského roku, má ve spolupráci se studiem Creative Works klipové zpracování 

Poté, co byl v dubnu představen videoklip ke skladbě „LAAASKA“ který kapela stihla natočit na poslední chvíli před vyhlášením vládních opatření a ve kterém se hlavního vokálu netradičně ujal baskytarista Macek, přichází Brněnská partička s dalším, velmi povedeným klipem ke skladbě „VZPOMÍNKY“.

Klip vznikal ve spolupráci se studiem Creative Works během jediného víkendu a navíc současně s dříve zveřejněným klipem ke skladbě Laaaska. “Byl to celkem záhul zvládnout oba klipy za dva dny a vyžadovalo to precizní přípravu a plánování. Jsme hrozně rádi, že se to všechno zvládlo a že můžeme konečně pustit do světa i Vzpomínky, které se točily v podstatě už na začátku letošního roku.” popisuje vznik klipu frontman Ondra.

Zajímavostí je poměrně dlouhý úvodní film předcházející samotnému klipu, což nebývá u domácích interpretů s ohledem na nákladnost natáčení úplně zvykem. “Řekli jsme si, že když už, tak pořádně! Stálo to hodně nervů, aby všechno dopadlo. Do té haly jsme museli navézt fakt hodně techniky. Je to jeden z nejnáročnějších klipů, jaký jsme kdy dělali. Věřím ale, že naši fanoušci tu vynaloženou práci ocení. Hlavně pro ně to všechno děláme.” dodává basák Macek.

Skupinu GATE Crasher která z jarního Double Gang Tour stihla k vůli koronaviru jen tři zastávky, můžete v dohledné době vidět a hlavně slyšet na akcích RousFest – 27. 6., Dřevorockfest – 5. 7. nebo Motonálet Nikolčice – 31.7.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X