Cirkusové šapitó místo klaunů a medvědů na kolech naplnil Walda Gang

Na své první koncertování v letošním roce vyrazila také všem známá partička WALDA GANG. Tentokrát opravdu v netradičním prostředí, a to přímo v cirkusovém šapitó!

V sobotu 4. července ROCKLIST zavítal v Nymburce do netradičního prostředí a to přímo do cirkusového šapitó! Na klauny a medvědy na kolech byste tu ale nenarazili. Koncert tady měla skupina Walda Gang založená  zesnulým Vláďou Šafránkem. Jako před kapela zahrála skupina Madam Royal.

Neopakovatelná atmosféra kterou koncertu dodalo samotné místo konání, cirkusové šapitó s kapacitou tisíc míst, obklopené party zónou s občerstvením a posezením vedle zimního stadionu na břehu Labe byla vskutku velkolepá.

První šou kapely v letošním roce a po sedmi měsících vůbec, v podobě pop rockových coververzí českých i zahraničních evergreenů a hitů, ale i vlastních songů, zábavných v tom nejlepším smyslu slova kterou Walda Gang do Nymburka přivezl, si fanoušci v naplněném šapitó užívali od samého začátku.

Frontman Miro Šmajda, který svým tradičním hecováním ke zvedání rukou do vzduchu výkřiky „Ruce!“ „Ruce!“, dokázal publikum, které není zvyklé nato aby v Nymburce vystupovaly kapely zvučných jmen což je velká škoda protože Nymburské šapitó ukázalo, že zájem tady o ně je, pořádně rozproudit.

Jak koncert a prostředí ve kterém se uskutečnil vnímala kapela, nato nám odpověděl kapelník Pavel Pásek alias Buřt.

„Bylo to prima, pro lidi je to něco nového, něco jiného. Akusticky je to trochu hluchý ale proč ne. Nato že jsme hráli po sedmi měsících a po tom průšvihu s korona-virem kdy nikdo neví jestli lidi budou chodit a jestli mají vůbec na koncerty náladu, tak velká paráda.“ zhodnotil koncert Pavel Pásek.

K samotnému šapitó se smíchem dodal: „My jsme před deseti lety přemýšleli, že koupíme šapito a s tím šapitem budeme objíždět štace, ale než to postavíš a pak zbouráš tak to je něco strašného. Bavili jsme se o tom asi pět let a navíc v hospodě u piva což je docela dobré téma které vydrží na celý večer.“

Walda Gang v Nymburce sice nehrál poprvé, naposled to ale bylo před deseti lety na slavnostech piva ve zdejším pivovaře ještě za staré party zvané „galerka“ a to už je nějaký pátek.

Závěrem.. vydařený a na pohodu zorganizovaný koncert v netradičním cirkusovém prostředí ve kterém se ještě během července několik koncertů o kterých vás budeme informovat uskuteční.

Vice fotek najdete na našem Facebookové stránce

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X