WITHIN TEMPTATION oznamují hosty svého pražského koncertu!

WITHIN TEMPTATION oznamují speciální hosty svého podzimního „Bleed Out 2024“ turné! Live v říjnu v PRAZE!

WITHIN TEMPTATION s nadšením odhalují řadu hostů, kteří se připojují k jejich podzimnímu „Bleed Out 2024 Tour“! S WITHIN TEMPTATION budou cestovat Evropou jejich dlouholetí přátelé a spolupracující kapely.

Metalová diva, TARJA TURUNEN, německá metalcore banda ANNISOKAY a ukrajinská kapela BLIND8 Jako host se představí také ukrajinský producent a zpěvák ALEX YARMAK, se kterým kapela nedávno vydala singl ‚A Fool’s Parade‘.

Všechny tyto kapely a umělci se také představí v rámci samotné show WITHIN TEMPTATION, takže to bude maximálně vzrušující noc plná mimořádných hudebních zážitků!

Turné „Bleed Out 2024“ je připraveno předvést to nejlepší z mezinárodní rock-metalové hudby a také upozornit na hudební talenty z Ukrajiny. Bude to večer plný různorodé muziky a mezinárodních přátelství, bude to večer, na která budete vzpomínat ještě hodně dlouho!

Nenechte si to ujít! Turné „Bleed Out 2024 Tour“ kapely WITHIIN TEMPTATION s řadou senzačních hostů staví v PRAZE, sportovní hale Fortuna 24. října 2024.

Vstupenky na koncert v předprodeji na: https://www.pragokoncert.com/cs/koncerty/2024-within-temptation nebo v síti Ticketportal.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...