Kapela Wohnout odehrála v naplněném Nymburském šapitu skvělý koncert

Ve městě Nymburk se v sobotu večer uskutečnil pod cirkusovým stanem další koncert. Pořadatel Petr Slanička který přišel s nevídanou kreativitou kterou je Nymburské šapito, tak znovu oživil kulturní akce v tomto městě

Po pátečním koncertu skupiny Jelen která v cirkusovém stanu sklidila velký úspěch, přijela v sobotu večer zahrát kapela Wohnout. Partu ostřílených muzikantů kterou tvoří bratrská dvojice Jana a Matěje Homolových, baskytarista Jiří Zemánek a bubeník Zdeněk (Fenek) Steiner, si za jejich hudební dráhu oblíbilo několik generací fanoušků a i na koncertě v Nymburce, se ukázalo že je to skupina pro všechny věkové generace.

Během celého vystoupení bylo vidět, že bratry Homolovic pětadvacetileté koncertování ve stejné sestavě stále baví. Oblíbenými skladbami – staré i nové, dostali publikum které zahřála přeskakující pražská partička Dirty Blondes, na maximální bod varu. O zpestření koncertu se postaral syn Honzy Homoly tříletý Mikuláš, ten během vystoupení putoval po pódiu a předváděl taneční kreace.

Wohnouti zahráli z pódia v cirkusovém šapito poprvé a z atmosféry která v naplněném stanu panovala byli nadšeni a koncert si fanoušky náležitě užili, což potvrdil i zpěvák a kytarista Honza Homola. V sobotu se opět potvrdilo, že i v Nymburce lze udělat skvělé koncerty. Světla i zvuk byly opět dobře připravené. Kapely taktéž a diváci? Těm nelze nic jiného než zatleskat.

Pokud se Wohnouti objeví ve vašem okolí, neváhejte a bez váhání na ně vyrazte! Kvalita kapely se za 25 let jejich existence nijak nezměnila a je o co stát.

Na řadě je v NYMBURSKÉM ŠAPITO koncert Dalibora Jandy se skupinou Prototyp tak si nenechte koncertní atmosféru v cirkusovém stanu se kterou se jen tak nesetkáte, ujít! V období, které je pro kulturu nejtěžší v novodobé historii a zvlášť po náhlém K.O. pro kulturu v Moravskoslezském kraji dvojnásob!

03.07. MORČATA NA ÚTĚKU
04.07. WALDA GANG
10.07. DJ TOMÁŠ BŘÍZA – DEVADESÁTKY
11.07. MAXÍCI (představení pro děti)
14.07. LUKÁŠ PAVLÁSEK
17.07. JELEN
18.07. WOHNOUT
19.07. KREJČÍK HONZA
21.07. DALIBOR JANDA
25.07. LEOŠ MAREŠ

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...