YE BANISHED PRIVATEERS slaví své 15. výročí novým singlem

Folk metalová kapela YE BANISHED PRIVATEERS slaví své 15. výročí novým singlem „Mates Together“ 

YE BANISHED PRIVATEERS právě vydali novou skladbu „Mates Together“. Bojujíce bok po boku a vládnouce sedmi mořím, slaví švédští plenitelé neuvěřitelných 15 let pokrevního pouta! Skladba, která vesluje po rozbouřených mořích a slaných větrech, vyzývá kumpány, aby na pomyslné plavbě pozvedli své rohy.

YE BANISHED PRIVATEERS vás katapultuje zpět na začátek 18. století! Inspirováni tradiční irskou a skandinávskou lidovou hudbou, žijí a hrají Privateers od svého založení v roce 2008 příběhy o těžkém životě námořníků na moři.

S 20 členy posádky a alby jako A Pirate Stole My Christmas (2021) a Hostis Humani Generis (2020) kapela plení a tančí své chytlavé hymny po celém světě tím nejautentičtějším způsobem.

Podmanivé písně jako „You and Me and the Devil Makes Three“ a „Gangplank“ nasbíraly více než 10 milionů přehrání a zvou vás k nezapomenutelným večerům zpívání spolu s nimi. Nyní kapela slaví 15. výročí svého založení.

Svěží mořský vzduch vám dodají švédští folk-metaloví piráti YE BANISHED PRIVATEERS na letošním ročníku festivalu ROCK CASTLE  který se uskuteční 17.-.19. srpna v Moravském Krumlově

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...