Bonnie Tyler a Guano Apes headlinery na Benátské!

Benátská! s Impulsem 2018 ohlásila dva zahraniční headlinery, na hlavním pódiu festivalu vystoupí legendární zpěvačka Bonnie Tyler a němečtí Guano Apes!

Prvním zahraničním headlinerem je interpretka, která má na kontě nespočet hitů. Své největší úspěchy prožívala britská zpěvačka Bonnie Tyler v osmdesátých letech, kdy v hitparádách bodovala s písní Total Eclipse of the Heart. Bonnie je pro svůj nezaměnitelný chraplák označována za „první dámu rocku“.

V roce 2015 vyprodala Bonnie Tyler v České republice všechny tři své koncerty a na Benátské! s Impulsem se můžete v pátek ve večerních hodinách těšit na její hodinové vystoupení na hlavní scéně.

Druhým zahraničním headlinerem je čtyřčlenná formace Guano Apes v čele se zpěvačkou Sandrou Nasice, kapela, která je srdeční záležitostí pro velkou řadu českých příznivců skvělého alternativního rocku v loškém roce oslavila 20 let své existence.

Letošní Benátská! s Impulsem 2018 se bude tradičně konat poslední červencový víkend od čtvrtka 26. 7. do neděle 29. 7. 2018 v libereckém Veseckém sportovním areálu.

Více o Benátské! na REGIOLIST MUSIC ZDE

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...