Zcela nová KING KOBRA je zpět s albem We Are Warriors!

Zcela nová Kobra je zpět a je připravena udeřit se svým dosud nejodvážnějším a nejsilnějším albem!

Od doby, kdy mocní King Kobra poprvé vtrhli na melodickou metalovou scénu, uplynuly téměř čtyři dekády. King Kobra, kterou dal dohromady superhvězdný bubeník a hlavní mozek Carmine Appice (Cactus, Vanilla Fudge), se rychle stala celosvětově oblíbenou kapelou se smrtící směsí hvězdného muzikantství, zabijáckých metalových háčků a samozřejmě spoustou natupírovaných vlasů!

Nyní je zde nová sestava kapely, která je možná zatím nejsilnějším uskupením, připravena oznámit vydání We Are Warriors, úderného sedmého studiového alba kapely.

K zakladateli KING KOBRA Appicemu se opět připojili dlouholetý baskytarista Johnny Rod a bývalý zpěvák QUIET RIOT a ROUGH CUTT Paul Shortino, kteří v doupěti přivítali nejnovější zmijozelské kytaristy, ex-QUIET RIOT/RATT Carlose Cavazo a bývalého kytaristu DIO Rowana Robertsona. S těmito dvěma talentovanými virtuosy na palubě se „We Are Warriors“ jistě stane jedním z nejslavnějších alb kapely.

Podívejte se na první singl, nadupanou titulní skladbu, ke kterému kapela natočila podmanivý výkonnostní videoklip, který dokazuje, že tito rockoví veteráni mají stále na to, aby to pořádně rozjeli! Na video se podívejte níže.

Vydání „We Are Warriors“ je naplánováno na 11. srpna 2023 a bude k dispozici na digitálním, CD a vinylu.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...