Love song kapely Zputnik „Všichni jsou svině“ má svůj videoklip

Oblíbený „love song“ pražské elektro-punkové party Zputnik se konečně dočkal svého videa. Režie se ujal Milan Šteindler, který si v erotikou jiskřícím klipu také zahrál. Samotné natáčení proběhlo jako jeden velký mejdan. A jako na každé správné party, i na téhle létaly svršky vzduchem

Spojení kapely Zputnik a humoristy Milana Šteindlera se velmi dobře osvědčilo už při natáčení videoklipu ke skladbě Serotonin dopamin. Do zaběhnutého filmařského týmu se opět připojil spoluscenárista & asistent režie Jiří Trantina a střihu se znovu zhostil Lukáš Kahoun /KWEEK CZ/. Nově se přidal Aleš Hart, který se chopil kamery. O pestré barvy videa se postaral Tomáš Srovnal z postprodukčního studia PFX, kterého natolik pobavily historky z natáčení, že neváhal a hned nabídl svou pomoc s výrobou klipu.

„Samozřejmě nám udělalo radost, když Milan řekl, že další náš klip zrežíruje a zprodukuje. Vybrali jsme skladbu Všichni jsou svině. Každá kapela má svůj hit a tohle je věc, která lidi baví od našeho vzniku. Tak jsme se shodli, že si zaslouží Milanův něžný dotek,“  říká bubeník Martin „Rusák“ Kadnár.

„Čím víc plánuješ, tím víc hrozí, že to nedopadne. Proto mě už od začátku bavilo, jak vznikal tenhle klip. Lokalita se vybrala den předem a scénář kluci vykopli večer před natáčením. Bylo super pozorovat, jak se ve zdánlivém chaosu pomalu rodil celý koncept i video samotné. Skvělým překvápkem byla i účast kameramana Aleše Harta, se kterým se potkávám na různých projektech už dlouho. Je pecka, že do tohoto punku šel s námi,“  doplňuje zpěvačka Aneta Práglová.

Milan Šteindler účastníky natáčení překvapil nejen výběrem spolupracovníků a herců, ale také svým požadavkem, aby se všichni dostavili v pěkném spodním prádle. Jeho svérázný vstupní test nebyl nic pro slabší povahy. Někteří to neustáli, vyděsili se a svou účast na klipu zrušili. Podle slov samotné kapely nakonec dorazili jen ti, co mají koule. Ale neberte to úplně doslova. V klipu rozhodně nechybí ani ženský, ani mužský element. Můžete se těšit na scény z mejdanu v tanečním klubu a extravagantní kreace, ze kterých oči jen přechází.

„Nakonec se sešlo pouze silné jádro, které okamžitě zafungovalo a vytvořilo perfektní atmosféru. Udělali jsme si skvělý mejdan spojený s natáčením. A ano, na spodní prádlo skutečně došlo. Rejža se musí poslouchat, takže když Milan zavelel, ať shodíme trika, nikdo neodmlouval. Po natáčení jsem si dělala srandu, že jsem si splnila svůj dávný sen a natočila své první soft porno,“  směje se Aneta.

Nečekejte ale žádné lacinosti. Milan Šteindler se jim při střihu obratně vyhnul a použil jen náznaky. O zbytek se musí postarat vaše představivost. Otestujte si, jestli ještě nějakou máte a mrkněte na nové video  NOVÉ VIDEO ZDE.

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...