11. ročník festivalu Magmafest v Jihlavě se blíží!

Již za necelý týden se uskuteční kultovní rockový festival Magmafest za účasti těch nejpopulárnějších českých a slovenských rockových kapel

V areálu letního kina v Jihlavě proběhne již jedenáctý ročník festivalu MAGMAFEST, který se bude konat v pátek 11. 8. a sobotu 12. 8. 2023. Vzhledem k nabitému line-upu se ho pořadatelé rozhodli po vzoru jubilejního desátého ročníku rozšířit opět na dva dny.

Novinky: Navýšené stánky s občerstvením plus několik sekcí pro fanoušky s bezlepkovou dietou. Rozšířené sociální zařízení! Zachovány jsou hotové peníze! Na čepu bude Radegast za loňských 45,-Kč. Točit se bude do vrátných kelímků a to jak z Beerjetů tak i z klasických silných vodních výčepů, které uspokojí každého náročného zákazníka.

Stejně jako při jubilejním desátém ročníku, i tentokrát si užijete dvoudenní Magmafest se stanovým městečkem zdarma (ulice Na stoupách přímo u vchodu na akci)! Pokud nebude jeho kapacita stačit – druhým místem bude kemp Pávov.

Line up/pátek: Lady Kate, Hans Fuckers, Lautr, Tři Sestry, Traktor, Harlej, Škwor
Line up/sobota: Sorta, Arzzen, Debustrol, SPSTrautenberk, Panoptiko, Horkýže Slíže, Alkehol, Arakain, Dymytry, 

Více informací a časový line-up najdete na Magmafest – Rockový festival v Jihlavě
Vstupenky můžete zakoupit v síti Ticketstream

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...