4 kytarové ikony společně zavítají do Olomouce a Kolína

Čtyři nejlepší kytaristé světové rockové hudby, zavítají v rámci evropského turné „Electric Guitarlands“ do České republiky 

Další ochutnávka pro fajnšmekry, 4 světoznámá jména Angelo Batio (Manowar), Gus G (Ozzy), Rowan Robertson (Dio) a Andy Martongelli (Elefson), která zaručují kvalitní kytarovou show a kvalitní koncert se spojí na jarním evropském turné „Electric Guitarlands European Tour“ a zavítají i do České republiky.

Michael Angelo Batio – legendární chicagský kytarový mág, bývalý člen kapely Nitro, je v současnosti kytaristou skupiny MANOWAR. GUS G – skvělý řecký kytarista byl v letech 2009 až 2017 členem kapely Ozzyho Osbourna a je také lídrem skupiny Firewind.

Rowan Robertson v sedmnácti letech si ho zavolal Ronnie James Dio do své kapely. Během několika okamžiků se z neznámého místa dostal k celosvětové slávě. Je také spoluautorem všech skladeb na Diově albu Lock Up The Wolves.

Andrea Martongelli jeden z nejznámějších italských kytaristů, skladatel, producent a učitel, člen kapely Davida Ellefsona (ex-Megadeth) nebo Arthemis.

Jedinečný večer svého druhu s line upem, který je kromě písní ze sólových kariér těchto skvělých interpretů plný klasik legendárních kapel jako Van Halen, Pantera, Black Sabbath, Dio, Ozzy, Megadeth. Nebude chybět ani legendární Batiovo dvojité kytarové sólo.

Kapelu tvoří Francesco Caporaletti na baskytaru (The Gang – Vinnie Moore), Roberto Pirami na bicí (Vinnie Moore – Michael Angelo Batio band) a zpěvák Riccardo Curzi.

Na více než dvouhodinovou show 4 slavných schreeders s velkou doprovodnou kapelou se můžete těšit 4. května v olomouckém Bounty Rock Caffe a 5. května v Městském společenském domě v Kolíně.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...