Rocková kapela ABSOLUT DEAFERS hlásí comeback a vyráží na turné

Česká rocková kapela Absolut Deafers hlásí velkolepý comeback a vyráží na turné. Po pěti letech koncertování s Arakain a Dymytry se hudebníci vydávají vlastní cestou

Na oblíbeného frontmana Jokera se čtyřmi kumpány se mohou těšit fanoušci v 8 českých městech. S autorskou hudbou a jedinečnou show vyráží v doprovodu kapely Public Relations na jarní turné.

První si na své přijdou fanoušci na jaroměřském Hard & Heavy Festu, 14. 3. následují Zlín, Pardubice, Ostrava, Brno, České Budějovice, Plzeň a Praha.

Skalní příznivci se mohou těšit na staré i nové songy plné poetických textů, které píše frontman skupiny Jan Jašek alias Joker. Chytlavé melodie a nezapomenutelná show přivedou do varu i premiérové diváky. Ty potěší ochutnávka v podobě videoklipu k písni Král, který je už nyní k vidění online.

Elektroničtější Public Relations na turné představí nového zpěváka s ojedinělou barvou hlasu. Unikátní hlasy se tak v jednu chvíli potkají dva, protože kapely si připravily i překvapení ve formě společného programu.

„Už dlouho jsme chtěli udělat něco společně, tudíž přemýšlení, s kým pojedeme jarní tour, netrvalo dlouho. Lidsky si velmi dobře rozumíme, takže se na společné koncerty moc těším“, uvedl Joker z Absolut Deafers.

V loňském roce Absolut Deafers dokázali, že umí dělat nejen dobrou hudbu, ale také dobré skutky. Výtěžek z posledního CD Live kapela zdvojnásobila a předala neziskové organizaci Zdravotní klaun.

  1. […] ABSOLUT DEAFERS hlásí comback a vydávají se vlastní cestou. S autorskou hudbou a jedinečnou show vyráží v doprovodu PUBLIC RELATIONS více v publikovaném článku ABSOLUT DEAFERS hlásí comeback a vyráží na turné. […]

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X