UDO DIRKSCHNEIDER potvrzen jako speciální host evropského turné HELLOWEEN

HELLOWEEN hrdě oznamuje speciálního hosta svého „UNITED ALIVE WORLD TOUR PART II“! DIRKSCHNEIDER!

DIRKSCHNEIDER je potvrzen jako speciální host nadcházejícího podzimního turné HELLOWEEN po Evropě „United Alive World Tour Part II“.

UDO DIRKSCHNEIDER a jeho kapela budou hrát pouze skladby z éry ACCEPT, se kterou UDO zažil počátkem 80´let průlom ve světovém metalu! Jeho hlas je duší takových megahitů, jako jsou např. „Metal Heart“, „Princess Of The Dawn“ nebo „Balls to the Wall“.

Andi Deris k tomu říká: „Je skvělé, že budeme mít tento německý tank s sebou! Je to skvělý chlapík a hudební ikona. Toto turné bude jedna velká paráda“.
Udo Dirkschneider dodává: „Je to velká čest sdílet pódium s našimi přáteli z Helloween. Budeme hrát pouze songy ACCEPT, takže fanoušci nepřijdou ani o jeden velký hit“.

Vyjádřil se také kytarista Michael Weikath: „Tohle je ultimátní německý metalový balíček – nemůžu se dočkat až uslyším hity ACCEPT, na kterých jsem vyrostl!“

„UNITED ALIVE WORLD TOUR PART II“ se svou legendární „United Pumpkins“ sestavou, silnější o několik tun koňských sil díky zbrusu novému materiálu, dorazí do PRAHY, O2 Areny 15. října 2020!

Vstupenky na HELLOWEEN PARTY můžete objednávat v sítích Ticketportal a TicketMaster!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X