ACCEPT vypouštějí titulní skladbu připravovaného alba Humanoid

Heavymetalové legendy ACCEPT vypouštějí do světa první singl, titulní skladbu svého připravovaného alba Humanoid, které vychází 26. dubna 2024!

Úderný první singl obsahuje riffy ostré jako břitva v pravém stylu ACCEPT a komentuje naši závislost na technologii. Dystopická atmosféra doprovodného oficiálního videoklipu skladbu dokonale doplňuje a zobrazuje ostrý kontrast mezi videostěnou a kapelou vystupující živě před ní.

ACCEPT byla první heavy metalová kapela z Německa, která explodovala na mezinárodní scéně a ovlivnila celou generaci kapel. ACCEPT byli založeni v roce 1976 a zůstali na vrcholu scény s nesčetnými vyprodanými koncerty, headlinery na všech hlavních mezinárodních festivalech, zlatými certifikacemi, #1 pozicemi v žebříčcích a kolosálním počtem prodaných alb v průběhu let.

Podívejte se na video níže hned teď!

ACCEPT na „Humanoid“:
„Píseň si pohrává s všudypřítomným tématem umělé inteligence (AI). Zvláštním způsobem jsme nyní vstoupili do vzrušujících časů… Tato digitální revoluce má obrovský dopad, pravděpodobně větší než cokoli, čím kdy lidstvo prošlo. Průmyslová revoluce byla obrovská, ale tato může být ještě větší, a to jsme teprve na jejím začátku. Trochu se však obávám, že se v tom všem ztratí a odsune stranou lidskost. Ta píseň je velmi působivá a provokující!“

Letos v létě se ACCEPT po svém jarním turné po Jižní Americe vrátí také na některé z nejvýznamnějších světových rockových a metalových festivalů mezi které také patří MASTERS OF ROCK který se uskuteční ve dnech 11. – 14. 7. 2024 v tradičním areálu likérky R. Jelínek ve VIZOVICÍCH!

Vstupenky – Masters of Rock | Masters of Rock

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...