ACCEPT oznamují vydání nového studiového alba „Humanoid“

Legendární heavymetaloví titáni Accept oznamují, že 26. dubna vydají nové album s názvem Humanoid, přičemž první singl a videoklip k němu vyjdou 28. února. Nadcházející mistrovské dílo opět produkoval, nahrál, smíchal a masteroval kritikou uznávaný heavy metalový producent Andy Sneap.

ACCEPT fanoušky před vydáním alba chtějí držet v napětí i skrze speciální webovou aplikaci, která umožňuje interakci s robotem z přebalu alba a postupné odhalování jednotlivých částí nahrávky. Pohrát si s ní můžete zde.

„S ‚Humanoidem‘ jsem nesmírně spokojen. Album je plné energie! Bylo opravdu příjemné znovu pracovat s nejlepším metalovým producentem! Jsme skvělý tým. Všichni milujeme toto nové album a nemůžeme se dočkat, až si ho zahrajeme naživo! Doufám, že si to naši fanoušci užijí stejně jako my“ okomentoval kytarista Wolf Hoffmann.

Letos v létě se ACCEPT po svém jarním turné po Jižní Americe vrátí také na některé z nejvýznamnějších světových rockových a metalových festivalů mezi které také patří MASTERS OF ROCK který se uskuteční ve dnech 11. – 14. 7. 2024 v tradičním areálu likérky R. Jelínek ve VIZOVICÍCH!

Vstupenky – Masters of Rock | Masters of Rock

Skupina Accept, která vznikla v roce 1976, byla vedle Scorpions jednou z prvních velkých německých metalových kapel, ovlivnila celou generaci kapel a získala mezinárodní uznání, když se umístila na prvním místě hitparád a prodávala se zlatá. Accept zůstali na vrcholu, s předchozím albem Too Mean To Die (2022) bouřili žebříčky, dosáhli na 2. místo v oficiální německé albové hitparádě a mohou se pochlubit více než milionem posluchačů měsíčně na Spotify.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...