AD INFINITUM oznamuje nové album a odhaluje první singl „Upside Down“

Na scénu opět vstupuje nastupující moderní symfonický metalový outfit AD INFINITUM se svým elektrizujícím třetím studiovým albem Chapter III – Downfall, které vyjde 31. března 2023 u Napalm Records.

Charakteristický zvuk jednotky – skládající se z těžkých, moderních riffů spárovaných se strašidelnými vokálními melodiemi neuvěřitelně talentované Melissy Bonny – je postavil na nezastavitelný vzestup v metalovém světě. Po masivním rozruchu způsobeném písněmi jako „Marching on Versailles“ a „Unstoppable“ – z nichž každá dosud získala více než 2,7 milionu a 2,3 milionu zhlédnutí videa – tato další nabídka poskytuje další vlnu důkazu o průlomovém úspěchu, který získali od vydání svého debutového alba v roce 2020.

S čerstvě vydaným novým singlem „Upside Down“ AD INFINITUM vylepšují tento návykový vzorec a zároveň vzdorují všem pravidlům a kombinují epické melodie a démonický growl s jemností. Píseň jde v souladu s působivě energickým oficiálním videem, které nastavuje nový standard ve vesmíru kapely.

AD INFINITUM o „Upside Down“:
„Jsme hrdí a nadšeni, že můžeme představit „Upside Down“, první singl z našeho nadcházejícího alba Chapter III – Downfall na evropském turné s Amaranthe, Beyond The Black a Butcher Babies. Těšíme se na setkání s mnohými z vás po celé Evropě a na hraní této nové písně na pódiu!“

Přelomové nové album Chapter III – Downfall uhrane inovativním zvukem plným stoupající melodické nádhery v kontrastu s zadumanou, temnou a dokonce gotickou tíhou. Zkoumáním konceptů starověké egyptské historie a mytologie spojuje AD INFINITUM dokonalou rovnováhu mezi vyprávěním příběhů a technicky sofistikovaným psaním písní a rozšiřuje křídla v obou oblastech produkce a lyriky.

V produkci AD INFINITUM a Jacoba Hansena v Hansen Studios, Chapter III – Downfall ukazuje, že toto nadějné kvarteto může bez námahy obrátit žánr vzhůru nohama, ozdobit ho současnými vibracemi, aniž by se vzdali svého charakteristického metalového původu, a nadchnout všechny metalové fanoušky, když se dostanou na vrchol!

Tracklist:

Eternal Rains
Upside Down
Seth
From The Ashes
Somewhere Better
The Underworld
Ravenous
Under The Burning Skies
Architect Of Paradise
The Serpent’s Downfall
New Dawn
Legends (Featuring Chrigel Glanzmann)

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...