Melodic death metalová MOYRA podpoří v Nároďáku boj proti rakovině

Benefiční koncert směřovaný na boj proti rakovině, nesoucí název Against Cancer Memory of Pavel Čech Vol I. to je jedna z dalších akcí v Nároďáku Jaroměř. Pro její uspořádání se pořadatelé rozhodli poté, co jejich kamarád, hudební fanoušek a Jaroměřák Pavel Čech této zákeřné nemoci v loňském roce podlehl.

Celý výtěžek poputuje na transparentní účet FN Hradec Králové, kde Pavel Čech strávil poslední dny svého života a bude využit na nákup vybavení, které si Pavel v posledních měsících svého života přál tak, aby i ti co se dostanou do této situace měli komfort a pohodlí při boji proti této zákeřné nemoci.

První ročník benefiční akce AGAINST CANCER MEMORY OF PAVEL ČECH, se uskuteční 26. září 2020 a přijede ho podpořit pětice českých kapel tvrdého ražení které měl zesnulý Pavel rád.

Těšit se můžete na Pardubickou death metalovou smečku DYSANGELIUM, thrash-death metalový SCELETONS z Hradce králové, multi metalovou formaci OKULT z Trutnovska, thrash-death metalová partičku SVINIBROD z Nymburka a neo-thrash metalovou úderku SHAARK z Moravského Bzence.

Českou pětku, doplní zahraniční host, polská melodic death metal hrající kapela MOYRA založená zpěvačkou Margo Szkoda-Hreczuch v roce 2017. Hlavním motivem skladeb tohoto uskupení je lidský život, vyprávěný s příběhem mytické bohyně Moyry. Bohyně Moyra má moc nad životem lidí i jiných bohů. Ovlivňuje jejich životy, proplétá jejich osudy a ukazuje jim cestu.

Moyra má na svém kontě mnoho úspěšných vystoupení, jako je účast na největším festivalu v Evropě Pol’and’Rock, a nejen na něm. Kromě toho Moyra také odehrála klubové koncerty jako headliner nebo jako support skupin Percival Schuttenbach a Infected Rain.

FB událost: www.facebook.com/events/449521282413708
Předprodej: www.narodakjaromer.cz/26-9-2020-against-cancer-memory-of-pavel-cech-vol-i

Nároďák Jaroměř – Národní 54, 551 01 Jaroměř
www.narodakjaromer.cz

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X