The Legends Rock Fest 2024 zveřejnil časový Line-up!

Festival The Legends Rock Fest 2024 zveřejnil časový harmonogram. Kdo a kdy vystoupí v Areálu Zahrada 18. a 20. července se dozvíte níže!

Festival The Legends Rock Fest se nezadržitelně blíží, všem fanouškům rock metalové hudby se ve dnech 18. a 20.7. otevře Areál Zahrada v části Libonice v Hořicích! Již 12. ročník tohoto legendárního eventu je opět nabitý plejádou nejzářivějších hvězd české rock metalové scény.

Už ve čtvrtek je možné  ZDARMA navštívit zahajovací večírek o který se postarají kapely Jackers a Hitmakers! Čtvrtek je ostatně doporučeným dnem příjezdu, protože si u vstupu můžete vyměnit vstupenky za pásky a vyhnete se pátečním frontám při největším náporu příchozích.

Kromě skvělého programu se můžete těšit na pečlivě připravený a vylepšený Areál Zahrada!

UBYTOVACÍ KAPACITA, PARKOVÁNÍ A STANOVÉ MĚSTĚČKO

1/ Hlavní plocha pro stanové městečko o rozloze 23.500 m² (stany, auta, obytňáky…libovolně namíchané!!!) bude na ploše 2. Zde bude cisterna s pitnou vodou, venkovním umyvadlem, odpovídající počet toalet se servisem v sobotu ráno, řada košů a kontejner na odpadky.

2/ Plocha označená číslovkami 5. 6, 7 (rozloha cca 23 000 m² je aktuálně rozdělena dočasným záborem na tři části (dočasný zábor stavbařů). Z tohoto přirozeného rozdělení vyplynulo následující rozčlenění: část 5 pouze pro stany a motorky bez aut, část 6 pouze pro obytné automobily (nikoli auta, ve kterých se přenocuje), část 7 je určena pro majitele vozidel, kteří jsou držiteli průkazu ZTP (ohleduplnost pro jejich dostupnost). I v těchto částech bude určité zázemí, ale vzhledem k tomu, že obytná auta mají své vlastní, tak jen omezeně.

3/ Plocha 3 o rozloze cca 20 000 m² je pak pro dočasné záchytné parkování. Jedná se obvykle o automobily přijíždějící na hudební produkci a odjíždějící po jejím skončení. Nachází se takřka vedle hlavní plochy pro dočasné stanové městečko. V případě obsazenosti předchozích ploch ji lze nouzově vyžít i pro stanové městečko. Zde se však nepřepokládá doplňkové vybavení.

Celkově bude připraveno cca 66 000 m² posekané plochy! Festival je ze všech těchto částí velmi dobře dostupný. V blízkosti všech těchto ploch bude k dispozici celkem dvojí stánkový prodej s občerstvením.

Přímo v areálu vám takřka po dobu celého festu budou k dispozici zahradní sprchy. V případě větších nároků na komfort, případně při plné obsazenosti uvedených ploch je k dispozici řada kempů, či jiných ubytovacích kapacit, s plným vybavením a možností dopravy posílenou taxi službou.

Letos je třeba počítat se servisním poplatkem 100,-Kč za stan, auto, či obytné auto za ks a den (dřívější příjezd bude počítán pouze jako pátek).

Info a předprodej: www.thelegendsrockfest.cz

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...