V Hořicích se s létem rozloučí speciálním koncertem TRAKTORu

Letošní ročník The Legends Rock Fest mají fanoušci stále ještě živě v paměti, aby ne, když to byl nejvydařenější ročník za dobu existence festivalu, tím to ale zdaleka nekončí

Druhou zářijovou sobotu bude Areál Zahrada exkluzivně hostit speciální koncertní show kapely TRAKTOR, která si k sobě přizvala i několik hostů.

Na akci, která v hořickém přírodním areálu proběhne 9. září 2023 pod hlavičkou „Loučení s létem“, si kapela TRAKTOR, která si tuto akci sama organizuje, na svou show „Sedmá strana kostky“, pozvala kapely z řad svých kamarádů a přátel.

Těšit se můžete na vítěze divácké soutěže letošního The Legends Rock Fest, skupinu PANOPTIKO, dále na partičku FORREST JUMP, která se v Hořicích představila v roce 2022. Svou premiéru si v Areálu Zahrada odbude a publiku se představí, Havířovská skupina BASTARD založená v roce 1993.

S létem, se do Hořic přijede také rozloučit frontman rockové kapely Walda Gang, Miro Šmajda se svou kapelou TERRAPIE, hudební styl této formace vtipně nazývají sami muzikanti jako „heavy mental“.

Časový line up:

14.00 OTEVŘENÍ AREÁLU

15.45 MIRO ŠMAJDA & Terrapie
17.15 PANOPTIKO
18.45 BASTARD
20.15 FORREST JUMP
22.00 TRAKTOR

Vstupenky | Ticketstream
Děti do 125 cm a ZTP vstup ZDARMA!

Více informací na: Loučení s létem – Multižánrový festival (loucenisletemfest.cz)

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...