Alice Cooper míří do Pardubic, speciálním hostem bude Jamaron!

Do České republiky se vrací americký rocker Alice Cooper. Umělec, který se vedle hudby proslavil také líčením a hororovou pódiovou show, 17. června vystoupí v pardubické Enteria Areně

Alice Cooper, pravým jménem Vincent Damon Furnier, je známý svými provokativními vystoupeními a jedinečnými scénickými triky, které z něj udělaly ikonu rockové hudby. Jeho kariéra začala v šedesátých letech a během následujících desetiletí představil světu řadu hitů, jako jsou „School’s Out“, „Poison“ nebo „No More Mr. Nice Guy“.

Cooper, který je členem Rock’n’rollové síně slávy, obvykle tráví až šest měsíců v roce na cestách a přináší svou ikonickou značku rockových psychodramat věrným i novým fanouškům. Na těchto představeních si užívá publikum stejně jako oni jeho.

V roce 2023 vydal Alice nové album „Road“, které napsal a nahrál spolu s dlouholetými členy své koncertní kapely Chuckem Garricem, Nitou Straussovou, Ryanem Roxiem, Tommym Henriksenem a Glenem Sobelem.

Speciálním hostem koncertu Alice Cooper bude JAMARON!

Jako předskokan se publiku v pardubické Enteria Areně představí stále více populární, pražská rocková skupina Jamaron kterou tvoří charismatická zpěvačka Marie Dostálová, její bratři Jakub a Ondřej (oba kytaristé) a bubeník Václav Hejda.

Vstupenky na Alice Cooper v Enteria arena v 17.06.2024 na LiveNation. cz.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...