AMORPHIS potvrdili účast na festivalu ROCK CASTLE 2024!

Finští AMORPHIS potěší metalové duše na festivalu ROCK CASTLE 2024!

Amorphis jsou bezesporu další skvělá kapela. Experimentovali s téměř každým těžkým subžánrem pod sluncem a sklízí uznání znovu a znovu po dobu více než 30 let a právě potvrdili svoji účast na festivalu ROCK CASTLE 2024!

Amorphis už dlouho vystupují jako tvárná kapela, věrná svému jménu (nikoli však pravopisu „amorfní“), stejně tak schopná vypouštět smrtící groovy a řev jako okouzlovat posluchače úchvatnými melodiemi a zpěvnými pasážemi.

Zámecký park v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ tak čeká další hluboké metalové rozjímání s mistry svého obru!

AMORPHIS tak doplňují již oznámené kapely  AMON AMARTH, KREATOR, EPICA, PRIMAL FEAR, KORPIKLAANI, FREEDOM CALL, AXEL RUDI PELL, BLOODBOUND, DOKKEN, ALL FOR METAL, CREMATORY, ELVENKING, HEIDEVOLK, MUSHROOMHEAD, TEMPERANCE a ANKOR.

ROCK CASTLE 2024 – zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV – 15. – 17. 8. 2024
Festivalové vstupenky na ROCK CASTLE 2024, za super cenu, platnou už jen do konce listopadu, parkování a kempy, jsou v prodeji stále pouze zde: https://www.rockcastle.cz/cs/Rock-Castle-vstupenky

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...