All For Metal představuje video a singl „Hear The Drum“

All For Metal, jak už název napovídá, jsou ctnostným a jediným pravým heavy metalovým monstrem vesmíru, které spojuje síly velkého nadšení Tima „Tetzela“ Schmidta, známého díky své práci s Asenblut, a Antonia Calanny, známého jako bývalého zpěváka rockové kapely Devicious.

Poté, co podepsali smlouvu s německým vydavatelstvím AFM Records a naservírovali první singl a videoklip z chystaného alba ke skladbě All For Metal – který k dnešnímu dni již překonal půl milionu zhlédnutí na You Tube -, vydali All For Metal začátkem prosince 2022 také druhý singl, neboli skutečnou vikingskou hymnu Born In Valhalla.

Následoval třetí singl Raise Your Hammer na konci ledna letošního roku. Na začátku března pak All For Metal představili čtvrtý singl, Fury Of The Gods. Pátý singl Mountain Of Power vyšel letos v květnu!

Vydání desky „Legends“ (7. 7. 2023, AFM Records) doprovodili All For Metal dalším novým videoklipem a singlem, a to k písni „Hear The Drum“.

All For Metal zavítají 22. 9. 2023 do Masters of Rock Café ve Zlíně jako speciální host trpasličích mistrů heavy-metalu WIND ROSE na jejich prvním headline tour.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...