Festival The Legends Rock Fest oznámil program 11. ročníku

Letošní na festivaly výživné léto je za námi avšak pořadatelé již nyní zveřejňují programy svých festivalů na to příští, mezi ně patří také The Legends Rock Fest který letos oslavil desáté jubileum.

Pořadatelé hudební přehlídky dnes již s desetiletou historií, kromě osvědčených jmen sází na atmosféru Areálu Zahrada a úzký kontakt návštěvníků s účinkujícími. Hlavními lákadly 11. ročníku který se v létě příštího roku uskuteční ve dnech 21. a 22. července 2023 jsou kapely HARLEJ, ŠKWOR, ARAKAIN, ALKEHOL, WALDA GANG nebo DOGA. Chybět nebudou ani tradiční vystupující kapely TRAUTENBERK či KOMUNÁL.

Festival každoročně dává prostor také řadě kapel které na české hudební scéně nezaujímají horní pozice nebo si svou cestu do podvědomí rockových fanoušků teprve razí, příští rok se tak můžete těšit na skupiny #ČERNÁ, DEBILLHEADS, LORETTA, ANACREON,  SOUMRAK BAND nebo benjamínky JACKER’S.

Program smíchaný z osvědčených ingrediencí chystají pořadatelé už na čtvrtek 20. 7., návštěvníky čeká warm up který jedenáctý ročník zažehne, o rozjezdový večírek se postará bubeník metalových Dymytry Miloš Meier se svou bubenickou one-man show s názvem „Drumming Syndrome“.

Souběžně s představením oficiálního program 11. ročníku byl spuštěn i předprodej vstupenek.

V nabídce najdete oblíbené dárkové sety pro dva, včetně všech tradičních výhod a bonusů, které tyto dárkové sety zahrnují. Dále celofestivalové vstupenky, vstupenky na jednotlivé dny.

Samotné celofestivalové vstupenky budou k dispozici v limitované edici pouze do konce roku. S příchodem nového roku bude prodej samotných vstupenek probíhat pochopitelně nadále, ale pouze na jednotlivé dny.

Veškeré informace ke vstupenkám najdete v předprodeji v sekci vstupenky. Vstupenky a dárkové sety v předprodeji si lze zajistit z pohodlí domova na festivalovém e-shopu. Dárkové sety pro dva a limitovaná edice celofestivalových vstupenek jsou tradičně k dostání na festivalovém webu www.thelegendsrockfest.cz, sekce OBCHOD.

Předprodej  jednodenních vstupenek si lze zajistit i na cca 800 pobočkách celorepublikové sítě Ticketmaster.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...