Na festival Out of Hell dorazí španělské komando ANGELUS APATRIDA

Třetí ročník dvoudenního festivalu Out of Hell 2020 v Zákupech na severu Čech, má svého pátečního headlinera. Na konci července se tudy prožene světově uznávaná partička, španělští thrasheři ANGELUS APATRIDA

Formace ANGELUS APATRIDA už se v České republice několikrát objevila ale na severu čech tito španělští thrasheři pravověrný thrash metal, který přísahá na „Bay Area“ kořeny, představí poprvé a vy můžete být u toho.

Toto tvrdé komando vydalo tři alba, cestovalo po pěti kontinentech, hrálo spolu s kapelami jako Anthrax, Megadeth nebo Slayer a vystupovalo na největší latinskoamerickém festivalu Rock Al Parque a Wacken v Německu.

Svou cestu zahájili před deseti lety. Jejich silná směs staré školy thrashe a neobvyklý moderní technický přístup jim pomohli stát se leadry ve své domovině a jednou z uznávaných kapel v oblasti thrash metalu kapel v Evropě.

Jejich posledním počinem je album „Cabaret De La Guillotine“ které se dostalo na 4. místo španělské hitparády a vy budete mít možnost slyšet songy z něj live na festivalu OUT OF HELL v pátek 31.7. 2020. Tak si nenechte porci iberského melodického thrashe ujít!

Dalšího zahraničního hosta který bude headlinerem v sobotu 1.8.2020, zatím pořadatel uchovává v tajnosti, jeho jméno bude oznámeno až v březnu ale již nyní slibuje že to bude ještě větší masakr!

Více informací na www.outofhell.cz a www.facebook.com/outofhellfest

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...