Out of Hell uzavřel soupisku, line up doplnili polští Valkenrag

Soupiska druhého ročníku pekelné festivalu Out of Hell 2019 o kterém REGIOLIST MUSIC v nedávné době informoval je kompletní. Line Up doplnila polská melodic death metalová kapela Valkenrag. 

O poslední zahraniční kapelu která na festivalu vystoupí, se postarali samotní fanoušci a to poté, co pořadatelé na svém facebookovém profilu vyhlásili hlasovací anketu. Na výběr bylo ze tří možností.. italská hard rocková kapela Hell in the Club, francouzská melodic metalová Dust in Mind a již zmiňovaná formace Valkenrag která oslovila fanoušky nejvíce.

Začátky Valkenragu se datují do roku 2006, jako studiový projekt. První demo „Nordwind“ vydali už v roce 2008 a v roce 2012 následovalo EP s názvem „Valkenrag“. Zakladatel kapely Lorghat, změnil studiový projekt na plnohodnotnou kapelu která v roce 2015 vydává první LP „Twilight of Blond and Flesh“.

Album byl dobře přijato jak v Polsku, tak v zahraničí. Valkenrag začal vystupovat v klubech a na mnoha festivalech kde sdílel pódium s kapelami jako „Unleashed, Rotting Christ, Ensiferum, Venom, Neguri Bungee“ a mnoho dalších.

Hudba Valkenragu je označována za melodický death metal s výrazným ovlivněním slovanských a vikingských mýtů, ság a hrdinských příběhů. Kapela je příležitostně nazývána polským Amon Amarth.

KDY: Sobota 10. srpna 2019 v 12:00
KDE: FABRIKA Cvikov, Nádražní 325, 47154 Cvikov

Více informací najdete v článku Pekelný nátěr na festivalu Out of Hell Rock Celebration 2019

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...