Podívejte se na vikingský večírek AMON AMARTH v novém videoklipu k písni „Heidrun“

Z nového EP švédské kapely "Heidrun"

Švédští viking metaloví veteráni Amon Amarth zveřejnili nový videoklip ke skladbě „Heidrun“, která se objevuje na jejich posledním studiovém albu The Great Heathen Army. 

Kozy jsou nejmetalovějším zvířetem, a jak se ukázalo, hrají významnou roli i ve vikingských pověstech. Píseň „Heidrun“ od Amon Amarth z alba The Great Heathen Army z roku 2022 této švédské kapely je věnována mytologické koze, která zásobuje válečníky medovinou potřebnou k jejich vikingským eskapádám.

Je to skvělá hymna a 4. srpna kapela vydala čtyř skladbové EP „Heidrun“, které obsahuje nový remix písně, dvě její živé nahrávky a pak „Goat Remix“, který obsahuje skutečný zvuk ze skutečné živé kozy!

Amon Amarth také vypustili videoklip k „Heidrun“, který začíná tragickou zprávou, že kapela zemřela při nehodě s pyrotechnikou na pódiu, a pak ukazuje celou partu, jak vesele paří v něčem, co může, ale nemusí být nějaký posmrtný život.

„Heidrun je zajímavá mytologická postava,“ uvedl frontman Johan Hegg v tiskovém prohlášení. „Je to koza, která stojí na střeše Valhally a žere list velkého stromu Lärad. Mléko, které dává, je med/medovina, kterou bojovníci ve Valhale pijí každou noc.

„Samotný text je jednak o cestování Vikingů po světě, ale také metaforicky o tom, jaké to je být muzikantem na turné.“


“Heidrun” track list:
1. Heidrun (2023 Remix)
2. Heidrun (Live at Graspop Metal Meeting, 2023)
3. Put Your Back Into The Oar (Live at Hellfest, 2023)
4. Heidrun (Goat Remix)

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...