Když je hrdina vzkříšen, zrodí se legenda: ANGUS McSIX vstal z mrtvých!

Bývalý zpěvák skupiny Gloryhammer Thomas Laszlo Winkler pokračuje tam, kde skončil, alespoň co se týče hudby a oslovování fanoušků pouze jméno ANGUS McSIX je nové!

Po hrdinské smrti prince Anguse se zdálo, že naděje pro Skotsko a celou galaxii pohasly. Ale mocný hrdina je zpět ve světě živých a představuje jako ANGUS McSIX debutové album „ANGUS McSIX And The Sword Of Power“, které vychází 7. dubna 2023 u Napalm Records.

Nová kapela, kterou tvoří ANGUS McSIX (Thomas Winkler), Archdemon Seebulon (Sebastian „Seeb“ Levermann), svalnatý severský berserker Skaw! (Manu Lotter) a krásná amazonská královna Lazer, Thalestris (Thalia Bellazecca), obsahuje dobrodružství nebývalých rozměrů. Angus McSIX, vzkříšený z mrtvých, je poslední nadějí na osvobození Skotska a lidstva od všeho zla.

S prvním singlem „Master Of The Universe“ se legendární a proslulý hlas prince mísí s euforickými a energickými power metalovými melodiemi, připravenými pokračovat v epickém dobrodružství a hlasitě prohlašovat svůj návrat. Ve videu je nový vzhled našeho hrdiny poprvé představen v celé své slávě, více než připraven čelit velkým bitvám se svým zlatým brněním a novými spojenci.

Angus McSIX o „Master of the Universe“: „Jako válečníci před rozhodující bitvou jsme čekali. Konečně nadešel čas, abychom se k vám připojili při vytváření nové, neporazitelné armády tisíců mocných hlasů. Jsme neuvěřitelně nadšeni, že s vámi můžeme oslavit začátek tohoto eposu. Nabrouste si meče a posuňte je na další úroveň, abyste se stali pány vesmíru.“

Podívejte se na oficiální videoklip k písni „Master of the Universe“ ZDE:

Angus McSIX je jednou z kapel která byla potvrzena na 19. ročníku největšího mezinárodního rockového open airu MASTERS OF ROCK 2023, který se koná v městečku slivovice, uprostřed valašských kopců – ve VIZOVICÍCH, v areálu likérky R. Jelínek! Příští léto se festival uskuteční ve dnech 13. – 16. 7. 2023.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...