Španělská formace ANKOR představuje nový singl „Oblivion“

Katalánští ANKOR informují o svém netrpělivě očekávaném novém albu, které vyjde ještě letos a nahradí pozoruhodné album White Dragon vydané v roce 2019

V tomto případě kapela, kterou vede Jessie Williams a doplňují ji David Romeu a Fito Martínez na kytary, Eleni Nota (ex Nervosa) na bicí a Julio López na baskytaru, právě představila svůj druhý singl a videoklip z nového alba s názvem „Oblivion“, který je velmi podobný kapele a hlavně si zachovává osobitost, která je pro ni charakteristická, kombinuje melodické části s několika výkřiky a velmi dobře produkovanými druhými hlasy.

Je nutno vyzdvihnout neuvěřitelnou práci Eleni na bicí, která je, aniž bychom tím znevažovali její předchůdce, pravděpodobně nejlepší bubenice, jakou Ankor ve své historii měli. Jessie nadále prokazuje svou pěveckou všestrannost, zvládá několik rejstříků s vysokým tónem a vyniká mezi svými kolegy.

Alternativní metalová kapela se sídlem v Katalánsku (Španělsko) byla založená v roce 2003 v „Els Pallaresos“, malé vesnici poblíž Barcelony, když jejím členům bylo pouhých 14 let. O více než 19 let později, s 5 alby na zádech se šíří se po celém světě.

Výše se můžete podívat na oficiální videoklip ke skladbě „Oblivion“, nenechte si ujít návrat jedné z nejlepších alternativních kapel ve Španělsku.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...