Metalová kapela ANKOR vydává vysokooktanový singl Embers

Evropský kvintet ANKOR podepsal smlouvu s UNFD a vydal svůj první singl a videoklip pro tento nezávislý heavy label

Kapela v čele s bristolskou zpěvačkou Jessie Williams, kterou doplňují kytaristé David Romeu a Fito Martinez, baskytarista Julio López, všichni ze Španělska, a bubenice Eleni Nota z Atén (ex –Nervosa), spojila síly s UNFD, aby pomohla nastartovat svou další éru, protože si již dvacet let buduje oddanou fanouškovskou základnu. K tomu nyní přispělo i vydání nového singlu a videoklipu Embers.

Když už mluvíme o ‚Embers‘, zpěvačka Jessie Williams řekla:

„‚Embers‘ je šestou kapitolou našich nejnovějších singlů a příběhu. Skladba, ve které se mísí EDM s klasickými melodiemi Ankor. Píseň o vyrovnávání se se ztrátou a zármutkem. Videoklip jsme natočili v krásném kostele v Londýně a věříme, že přesně vystihuje poselství skladby.

„‚Embers‘ je cesta myslí někoho, kdo žije v alternativní realitě. Snít o tom, co by mohlo být… Pravda je ale mnohem temnější, proto jsme ji znázornili oběma šaty. Je to obřad něčeho, co mohlo být svatbou a skončí to pohřbem, na kterém tančí sama, protože ví, že nic z toho se nikdy neuskuteční. Může to působit jako negativní píseň, ale v jejím smutku je naděje, protože se svou ztrátou bude vždy spojena.“

Ankor letos v létě vyrazí se svou silnou živou show na pódia po celé Evropě a chybět nebude ani Česká republika, 15. srpna vystoupí na mezinárodním festivalu ROCK CASTLE v Moravském Krumlově.

Na videoklip k písni Embers se podívejte níže:

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...