Festival plný nejtvrdší hudby OBSCENE EXTREME 2023 se blíží!

Ve středu 5. července 2023 se na trutnovském Bojišti rozjede čtyřdenní festival plný nejtvrdší hudby a obscénních a extrémních zážitků Obscene Extreme. Každý den bude nabitý koncerty od rána do večera.

Více než 70 kapel z celého světa, FREAK fest, FREAK show, speciální středeční žánrový festival a další, nabídne fanouškům festival zaměřený na žánry extrémního metalu, jako jsou death metal, grindcore nebo hardcore punk který se tradičně koná v Trutnově, v severovýchodních Čechách.

Obscene Extreme ke kterému neodmyslitelně patří hrůzostrašné masky, převleky, nebo stage diving (oblíbené skákání fanoušků z pódia do kotle), tradičně nabídne neobvyklou zábavu, složenou z bizardních disciplín (např. závod v kontejnerech na odpad, pojídání pálivých papriček nebo výprasku na zadnici). Noc bude patřit věšení za kůži na háky.

Ani děti zde nepřijdou zkrátka

Na nové kamarády a zážitky, které si z Obscene Extreme odvezou, jen tak nezapomenou! Připravená je Grind Školka s bohatým programem. Za horka vodní bitva, v případě deštivého počasí pak společenské hry nebo gumákový a pláštěnkový výlet po areálu. Takže, ratolesti s sebou ať si také užijí festivalový nášup!!! Děti do 14 let mají vstup zdarma.

To, co táhne fans na Obscene Extreme nejvíc, je skvělá atmosféra, skutečný DIY přístup a opravdový duch komunity.

Festival v roce 1999 založil Miloslav „Čurby“ Urbanec jako oslavu narozenin. Americký server Vice jej v roce 2015 popsal jako „nejbláznivější grindcore party v Evropě“. Vyznačuje se mimořádně tolerantní a přátelskou náladou. V areálu nabízí výhradně vegetariánskou a veganskou stravu.

KAPELY NA KTERÉ SE MŮŽETE TĚŠIT:
AARGH FUCK KILL + ABADDON INCARNATE + AMOCLEN + ANARCHUS + ANIMALS KILLING PEOPLE + ANTIGAMA + AVERNAL + BASTARD ROYALTY + BLOCKHEADS + BONEYARD + BRUJERIA + BULLDOZER + CAHNALET + CAPITAL SCUM + CARCASS + COLLAPSED + CONTROLLED EXISTENCE + CYTOTOXIN + DEFLESHED + DEPRAVED + DISGORGE + ENDLESS SWARM + EVASOR + EXCITER + EXCREMENTORY GRINDFUCKERS + FUCK ON THE BEACH + GADGET + GOLEM OF GORE + GORGATRON + GUINEAPIG + GUTSLIT + HAGGUS + HELLFUCK + HELLIONIGHT + HELLRIPPER + HIATUS + HOLY MOSES (jedna z posledních možností vidět tuto čtveřici v čele s nekorunovanou královnou thrash metalu Sabinou Classen naživo) + HYPERDONTIA + ILLVILJA + INCARCERATION + INCULTER + INGROWING + INTO SICKNESS + IXIAS + LAID TO WASTE + LUCIFUGE + M:40 + MASSACRE + MASTIC SCUM + MÖRGHUUL + MURDER RAPE AMPUTATE + NEKROMANTHEON + OBLITERATION + PANDEMIA + PYREXIA + RAW POWER + REFORE + ROTTEN SOUND + ROTTENNESS + SERRABULHO + SHITBRAINS + SCHIZOGEN + SPEED NOISE HELL + SUFFOCATION + SYSTEMIK VIØLENCE + TEETHING + THE CRIPPLER + THE CROWN + THORWALD + TOTAL CHAOS + TRAVøLTA + UNIDAD TRAUMA + VADER + VULTURE

Pokud chcete nahlédnout do světa Obscene Extreme a poznat Čurbyho, tak mrkněte na 20. výročí jeho festivalu pro všechny šílence. Prostřednictvím tohoto filmu se potkáte s umělci a fans z celého světa!!!

Zajímavý je také unikátní rozhovor s Čurbym pro METALSHOP.TV

Obscene Extreme 2023 l № 24 | Facebook
Web / OEF europe (obsceneextreme.cz)
Kapely 2023 / OEF europe (obsceneextreme.cz)
OEF tickets (obsceneextreme.cz)

OBSCENE EXTREME 2023
5-9. Červenec 2023
Trutnov – Na Bojišti

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...