Seznam kapel výročního Obscene Extreme 2024 je kompletní!

Již po pětadvacáté se na trutnovském Bojišti uskuteční nejbláznivější grindcore party v Evropě vyznačující se mimořádně tolerantní, přátelskou a skvělou atmosférou!

Další, tentokrát výroční, 25tý ročník festivalu Obscene Extreme Festival plný nejtvrdší hudby a obscénních a extrémních zážitků se uskuteční ve dnech 3. – 7. července 2024 a návštěvníci se mohou těšit na více než 80 kapel z celého světa!

Headlinery letošního ročníku, jsou legendární Britové NAPALM DEATH, kteří mají na OEF své trvale nezastupitelné místo. Dále kalifornské death metalové kvarteto AUTOPSY které má na svědomí legendární nahrávky, které budou navždy zapsány do zlatých análů extremní muziky!!!

Jako další headliner se po dlouhých deseti letech na pódium OEF vrací jedni ze zakladatelů New Yorské školy amerického death metalu IMMOLATION!!!

Obscene Extreme zaměřený na žánry extrémního metalu, jako jsou death metal, grindcore nebo hardcore punk a ke kterému neodmyslitelně patří hrůzostrašné masky, převleky, nebo stage diving (oblíbené skákání fanoušků z pódia do kotle), v roce 1999 založil Miloslav „Čurby“ Urbanec jako oslavu svých narozenin.

Pokud chcete nahlédnout do světa Obscene Extreme a poznat Čurbyho, tak mrkněte na dokument OBSCENE EXTREME (FULL DOCUMENTARY) CURBY – the 20th anniversary of Obscene Extreme k 20. výročí jeho festivalu pro všechny šílence. Prostřednictvím tohoto filmu se potkáte s umělci a fans z celého světa!!!

Zajímavý je také unikátní rozhovor s Čurbym pro METALSHOP.TV z loňského roku ČURBY: Extrémní fanoušek fotbalu s extrémně metalovým vkusem!

KAPELY NA KTERÉ SE MŮŽETE TĚŠIT:
ABRADED (Usa), AÇÃO DIRETA (Bra), ACID FORCE (Svk), ACRANIUS (Deu), ANALEPSY (Prt), ANGELUS APATRIDA (Esp), ANARCHUS (Mex), APOSENTO (Esp), AUTOPSY (Usa), BEAVER FEVER (Can), BELUSHI SPEED BALL (Usa), BIRDFLESH (Swe), BLOOD (Deu), BRAIN TOURNIQUET (Usa), C.A.R.N.E. (Mex), CLUSTER BOMB UNIT (Deu), CONVULSE (Swe), CRAWL (Swe), CRIPPLE BASTARDS (Ita), CRYPTIC BROOD (Deu), CUTTERRED FLESH (Cze), DELIRIANT NERVE (Usa), DEVOURMENT (Usa), DISAFFECT (Sco), DISTASTE (Aut), DROPDEAD (Usa), DYING FETUS (Usa), ENDORPHINS LOST (Usa), ESCARNIUM (Bra), FAILURE (Ita), FINAL EXIT (Jpn), FLESHLESS (Cze), GROINCHURN (Zaf), GRUESOME (Usa), GUMMO (Fra), GUTALAX (Cze), HAEMORRHAGE (Esp), HAIL OF RAGE (Usa), HOLYCIDE (Esp), HOSTIA (Pol), HØRDÜR (Fra), IMMOLATION (Usa), INHUME (Nld), INTERNAL SUFFERING (Col), KANDARIVAS (Jpn), KRAANIUM (Nor), LAHAR (Cze), MANGER CADAVRE? (Bra), MASS WORSHIP (Swe), MEAT SPREADER (Pol), MELT BANANA (Jpn), MORTIFY (Jpn), MUTILATED JUDGE (Esp), NAPALM DEATH (Gbr), NECRO BART INFERNO (Deu), NUCLEAR WARFARE (Deu), PHANE (Can), PROTECTOR (Deu), PUTRIDITY (Ita), RATOS DE PORAO (Bra), REBAELLIUN (Bra), ROMPEPROP (Nld), RUIDOSA INMUNDICIA (Aut), SABBAT (Jpn), SANGRE DE IDIOTAS (Svk), SEDEM MINUT STRACHU (Svk), SEE YOU IN HELL (Cze), SHITSTORM (Usa), SICKRECY (Swe), SIEGE (Usa), SØLITÄR (Cze), SYMBTOMY (Cze), TERVEET KÄDET (Fin), THE ARSON PROJECT (Swe), TRUCIDO (Usa), UTILIZE THE REMAINS (Nzl), VILE (Usa), WALKING CORPSES (Swe), WHORESNATION (Fra), WILL COPE (Lt), WOLFBRIGADE (Swe), WORMROT (Sgp), a další..

Obscene Extreme 2024 l № 25 | Facebook
Web / OEF europe (obsceneextreme.cz)
Kapely 2023 / OEF europe (obsceneextreme.cz)
OEF tickets (obsceneextreme.cz)

OBSCENE EXTREME 2024
3-7. Červenec 2024
Trutnov – Na Bojišti

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...