Death metalová ikona Benediction rozvášnila fanoušky na Obscene Extreme

Ve dnech 13 až 17. července 2022 se na trutnovském Bojišti uskutečnil již 23. ročník tradičního festivalu Obscene Extreme. Festival plný nejtvrdší hudby a obscénních a extrémních zážitků!

Neskutečný metalový nářez, rozvášnění fanoušci kteří každou chvíli neúnavně šplhají na podium aby se z něj po chvíli zběsilého tance mohli střemhlav vrhnout zpátky do kotle kde zuří velký“ mosh pit”. To je Obscene Extreme, přehlídka nejtvrdších hudebních stylů, která se již po třiadvacáté odehrála na trutnovském Bojišti.

Jednou z kapel za kterou fanoušci spěchali na pódium, byli průkopníci a mistři klasického britského death metalu Benediction kteří na OEF v pátek vystoupili. Když vás povzbuzuje sám David Ingram, žádný div, že fanoušci pařili jako o život. Ukázkový příklad davového šílenství a oddanosti a lásky až za hrob současně, můžete shlédnout ve video záznamu a na fotografiích níže.

Benediction kteří od svého debutu „Subconscious Terror“ z roku 1990 až po album „Scriptures“, které vyšlo o 30 let později, zůstali věrní vzorci, který kdysi vypracovali – je syrový, žádné příkrasy, masivní zvuk, zabijácké riffy, vrčení z pekla, označili Obscene Extreme za jeden z NEJLEPŠÍCH festivalů na světě! “

Pokud jste doposud tento festival nenavštívili, tak by jste to měli napravit. Další ročník OBSCENE EXTREME se Na Bojišti v Trutnově uskuteční 5. – 9. Července 2023!!!

 

FOTO CREDIT Petr Bryk

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X