Ikona thrash metalu ANTHRAX vystoupí na Masters of Rock!

ZRUŠENO!!!

Masters of Rock 2018 pokračuje zostra v oznamování kapel. Tentokrát ohlašuje nejživější členy BIG FOUR a potvrzuje účast geniální americké kapely ANTHRAX!

Jedna z největších osobností thrash metalové scény, která prodala více než deset milionů nahrávek po celém světě, má oči stále na stopkách a důsledně dodává svou tvorbu jak do studia, tak na jeviště. Vedle nesmrtelných spiklenců Slayer, Megadeth a Metallicy tak začal příběh jedenáctého studiového alba.

Členové BIG FOUR měli po dlouhých a měnících se letech na ANTHRAX přímo katalyzátorový efekt. ANTHRAX nabrali dech, zavzpomínali na boom, který předvedli v osmdesátých letech a stupnice energie a nadšení vzrostla tak, že loni vydali skvělé album »For All Kings«, které sklidilo obrovský úspěch.

Plní sršící energie a nadšení se tak ANTRAX po letech vracejí na Masters of Rock představit novou desku, ale jistě pro vás budou mít v rukávu také pořádnou dávku starších songů.

Ať to bude jakkoliv, můžete se spolehnout na to, že ANTHRAX předvedou dech beroucí LIVE show a Vizovice se otřesou v základech!

Už XVI. ročník jedné z největších kulturních akcí v republice, mezinárodního open-air festivalu Masters of Rock, proběhne od čtvrtka 12. do neděle 15. července 2018 v důvěrně známém a oblíbeném prostředí likérky R. Jelínek ve Vizovicích.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...