ARCH ENEMY a IN FLAMES v říjnu 2024 v Praze, doprovodí je Soilwork

Dvě z nejznámějších švédských kapel Arch Enemy a In Flames se spojily, aby posílily Evropu společným turné „Rising From The North“!

Na turné Arch Enemy a In Flames co by headlinerů, vystoupí jako speciální host Soilwork. Live v říjnu 2024 v PRAZE!

Michael Amott (Arch Enemy) to komentuje: „Šílená švédská metalová extravaganza napříč Evropou v roce 2024! S In Flames a Soilwork sdílíme hodně historie, která sahá až do počátků Arch Enemy. Jsme nesmírně nadšeni, že můžeme podniknout toto speciální turné s našimi švédskými kamarády – pojďme!!!”

Anders Fridén (In Flames) pokračuje: „Nemůžu být nadšenější, že mohu oznámit toto turné. Uplynula dlouhá doba a konečně jsme opět spolu na pódiu s našimi přáteli v Arch Enemy a Soilwork. Máme v plánu vám přinést nezapomenutelnou noc melodie a chaosu! Toto je jedna z nejlepších sestav ve Švédsku – turné, které byste si prostě neměli nechat ujít!!!”

Björn Strid (Soilwork) dále dodává: „Konečně můžeme vydat tyto skvělé zprávy o jednom z největších turné aspoň za posledních 10 let, které vyrazí do ulic! Jsme super nadšení a jsme si zatraceně jisti, že toto je turné, po kterém mnoho lidí touží. S ARCH ENEMY i IN FLAMES máme dlouhou historii, takže se připravte na naprosto legendární švédský melodický metalový útok!“

Turné „Rising From The North“ je oslavou švédského metalu. In Flames, Arch Enemy a Soilwork představují minulost, současnost i budoucnost tohoto žánru. Fanoušci mohou očekávat strhující zážitek, který přesahuje tradiční koncertní formát.

Tato ukrutná metalová sestava dorazí i k nám, do PRAHY, sportovní haly Fortuna – 25. října 2024!

Prodej vstupenek na PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...