Bad Joker’s Cream jsou zpět v nové sestavě s videoklipem Be alive

Glam rockeři BAD JOKER’S CREAM představili čerstvou novinku v podobě singlu  „Be Alive“ ke kterému byl natočen videoklip světových měřítek, ten si již získal pozornost v několika zahraničních i tuzemských médiích a můžete ho slyšet i v rádiu. Na YouTube za pouhé dva dny dosáhl na 5.000 zhlédnutí.

Vliv známého švédského producenta Per Aldenheima (Def Leppard, Nick Carter) a špičkový natáčecí tým z brněnského studia Mad Unicorn Pictures je znát. Prorazí videoklip ve světě? Pomohla kapele obměna?

Bad Joker’s Cream funguje od roku 2013. Jedná se o anglicky zpívající hard rock/glam rock kapelu, která kombinuje do své tvorby prvky moderního rocku a metalu. V posledním roce a půl kapela nebyla veřejně aktivní. Důvodem byla obměna sestavy a soustředění se na dokončení alba Pink World.

„Píseň Be alive nabádá posluchače, aby si užívali života za každých okolností. Člověk by se měl u této skladby zastavit, rozhlédnout okolo sebe, vnímat co je pro něj důležité a rozhodně by se neměl nikdy vzdávat! Příběh je zároveň metaforou na současné dění ve světě“ říká kapela.

Hlavní zásluhu na výsledném vizuálu má brněnské studio Mad Unicorn Pictures. Konkrétně tvůrčí duo scénárista a režisér Jindra Vrága spolu se svým parťákem a hlavním kameramanem Danielem Bielčíkem. Na filmovém poli nejsou žádní nováčci. V současné době dokončují práce na celovečerním snímku Úsvit, který má být hororovou adaptací na klasické české pohádky.

Po vydání singlu Be Alive čeká kapelu spousta práce s dokončením zbytku nového alba. Do konce roku je v plánu vydat minimálně ještě jeden singl, po novém roce budou následovat další. V příštím roce se můžeme těšit na kompletní album.

Co se týče živých vystoupení, kapelu můžete vidět už 11.09.2021 na Sweetsen Festu ve Frýdku-Místku.

Odkazy na kapelu:

FB: https://www.facebook.com/BadJokersCream
IG: https://www.instagram.com/badjokerscream/

  1. […] kapela zároveň poodhaluje její směr. Album bude velmi rozmanité. Zatímco předešlá skladba Be Alive byla v popovějším duchu a psaná na míru střednímu proudu, v aktuálním singlu When We Were […]

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X