Bad Joker’s Cream vzpomínají na dobu, kdy byli dětmi

Není novinkou, že ostravská hard/glam rocková kapela plánuje letos vydat svou druhou studiovou desku. Na tu aktuálně láká zbrusu novým singlem When We Were Kids, který doprovází i originální lyric video

Nové album ponese název Pink World a Bad Joker’s Cream jeho vydání slibují už několik let. Aktuálním, již druhým, singlem z připravované desky kapela zároveň poodhaluje její směr. Album bude velmi rozmanité. Zatímco předešlá skladba Be Alive byla v popovějším duchu a psaná na míru střednímu proudu, v aktuálním singlu When We Were Kids slyšíme prvky glam rocku.

„Skladba je výrazně kytarová, podpořená synťáky alá 80. léta a velkým plusem je návrat kytarového sóla, které ve skladbě předchozí zcela chybělo. Toto vše je ale doplněno moderním soundem, který má opět na svědomí švédský producent Per Aldeheim,“ upřesňuje kapela.

Singl When We Were Kids se dočkal i obrazového ztvárnění a netradiční a zajímavou myšlenkou umocňující smysl skladby, jejíž scénář napsal sám život. O režii, střih a grafickou stránku se postaral Jindra Vrága (Mad Unicorn Pictures), který je podepsán již pod videem k singlu Be Alive.

Členové kapely zde dávají jedinečnou příležitost proniknout do jejich soukromí a zároveň nás nutí zavzpomínat na dobu, kdy jsme my sami byli dětmi.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...