Hudební přehlídka BARVY LÉTA v Poděbradech oslaví již 19. sezónu

V červenci se tradičně u jezera v Poděbradech uskuteční  devatenáctý ročník hudební přehlídky BARVY LÉTA 2020

Barvy léta, to je tradiční hudební přehlídka, která se koná v areálu Jezera Poděbrady. Festival nabízí kapely z domácí scény v příjemném prostředí. Dramaturgie festivalu je různorodá a dá se říci, že si zde každý najde to své.

Letní open air který si za dobu své existence vytvořil pevnou a širokou základnu fanoušků, kteří se sem každý rok rádi vrací, se uskuteční v sobotu 11. 7. 2020 od 12 hodin v areálu koupaliště Jezero v Poděbradech.

Jednodenní festivalový den a všechen hudební program sobotního odpoledne si letos mohou návštěvníci užít v podání potvrzených kapel Tři Sestry, Harlej, Doctor P.P., Horkýže Slíže (SK), E!E, S.P.S., Zputnik nebo Pirates Of The Pubs.

Na své si ale přijdou i nedočkavci, kteří přijedou na festival již v pátek. V zahřívacím kole je tady ve velkém stanu naladí na festivalovou vlnu legenda multimetalového DJ-ingu Venoven Zmarchrob!

Kromě hudby vás samozřejmě čeká velké množství různorodých pokrmů, dětský koutek, oddychová zóna s čajovnou, malování na tělo a nespočet dalších stánků, včetně výčepů.

Pro ty z vás, pro které bude návrat domů složitější, je možnost stanování po celou dobu akce v přilehlém stanovém městečku a to zcela zdarma.
Pro rodiny s dětmi je doporučen nedaleký A.T.C. Autokemp Golf.

Cena vstupenek v předprodeji:

  • běžná vstupenka: 432 Kč
  • hromadná vstupenka 7+1: 378 Kč / osoba
  • rodinná vstupenka 2+2: 1080 Kč / komplet

Předprodejní místa:

  • Hostinec Na staré Sokolovně – Podolská 5, Praha 4
  • Hostinec Na staré Vozovně – Patočkova 4, Praha 6
  • Kozlovna Na Ráně – Drahobejlova 53, Praha 9
  • Johny bar – jezero Poděbrady, tel: +420 775 572 105

www.barvyleta.cz

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X